SEO SORGULA
Giriş Yap/Üye Ol
reklam

Blog Yorum Backlink Programı

Seo Teknoloji 28.Haz.2021 674 görüntülenme 0 yorum

backlink programı edu blogs list

Dün ziyaretçi defteri backlink programını paylaşmıştım.Bugün de başka bir backlink programını paylaşıyorum.Bu seferki programımız yorum programı.Yorum yaparak sitelerden backlink alabilirsiniz.Eğer daha önce yorum yaptıysanız alexa linklerinize bakın göreceksiniz.Bloglara tek tek yorum yapmak zor gelebilir.Bazen uzun listeler oluyor,tek tek uğraşmak istemiyorsunuz.Bu program ile tek tıkla yüzlerce siteye yorum atabileceksiniz.Programımızın adı “Authority Blog Commenter”.

Programın kullanımı cok kolaydır. İsim,e-mail adres,site adresi bir de yorum kısmını doldurmanız yeterli.Daha sonrasında sadece blog listesini ekliyeceksiniz. Şimdi maddeler halinde uyarılarda bulunacağım.

1- İsim,email,site ve yorum kısmını düzgün doldurun sallamayın.Bloglar ingilizce olduğunca sizde ingilizce yorum yaparsanız iyi olur.Yorum kısmına site adresinizi yazmayın blog sahibi yorumunuzu onaylamayabilir.

2- Programı aşırı kullanmayın arama motorları tarafından siteniz kötü algılanabilir.

3- İndiriğiniz dosyada blog listesi vardır.Baya kalabalık bir liste.İstediğiniz siteleri konu linkleri olmak üzere ekleyebilirsiniz.

4- Programın rapor özelliği bulunuyor.Üst sekmelerde 3.olana tıklarsanız başarılı olanlar gözükür.

5- Programı bu blogda denedim sorunsuz çalışıyor.

Programı İndirmek İçin Tıklayın

Yorumlar
Bu yazıya yorum yapan ilk kişi sen ol.