SEO SORGULA
Giriş Yap/Üye Ol
reklam

Defne Samyeli: Genç görünmek gibi bir kaygım yok

Seo Magazin 27.Haz.2021 62 görüntülenme 0 yorum

Defne Samyeli, önceki gün Etiler'deki bir restorandan çıkarken objektiflere yansıdı. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Samyeli, "O kadar yemek yedim ki 1,5 saat spor yapsam ancak çıkar acısı. Ben yıllar önce sırf çok yemek yiyebileyim diye spor yapmaya başladım zaten." dedi.

"Anlamlı bulmuyorum”

Aşı olmadığını ifade eden Defne Samyeli, "Ne zaman aşı olacağımı bilmiyorum. Bakacağım artık ama bu virüs hep var olacak olan bir şey gibi. Diyabet ve damar tıkanıklığından milyonlarca kişinin hala öldüğü bir dünyada yaşıyorken bir başka virüsten dünyanın sonunun geleceğini hiç anlamlı bulmuyorum." şeklinde konuştu.

"20 yaşında durmadığıma eminim”

Sosyal medyadan yaptığı paylaşımlar ile adından sıkça söz ettiren Samyeli, kendisine gelen, "20 yaşında gibi" yorumlarına da yanıt verdi. Samyeli, "20 yaşında durmadığıma eminim. Yorumlar mutlu ediyor. Yaşa çok değer veren birisiyim. Yaş almak benim için çok önemli. Daha genç görünmek gibi bir kaygım yok. Yaşı büyük olanları daha değerli buluyorum." açıklamasında bulundu.

"Aşktan ve yalnızlıktan korkmuyorum”

Aşk hayatıyla ilgili konuşan ünlü isim, "Şu an hayatımda kimse yok. Aşktan ve yalnızlıktan korkmuyorum. Çünkü o kadar güzel arkadaşlıklarım var ki yalnız olduğumu düşünmüyorum. Bundan sonra ömrümü geçireceğim bir partner olabilir de olmayabilir de... Ben hepsine hazırlıklıyım" dedi.

 
Yorumlar
Bu yazıya yorum yapan ilk kişi sen ol.