SEO SORGULA
Giriş Yap/Üye Ol

Free wordpress themes

Seo Teknoloji 25.Nis.2022 9 görüntülenme 0 yorum

wordress ucretsiz temalar 2021 1 e1631210955181

Free Wordpress Themes – Ücretsiz Wordpress Temaları

Ücretsiz WordPress temaları bulmak oldukça kolaydır – en iyi WordPress temaları hakkındaki kılavuzumuza buradan göz atabilirsiniz – tercih ettiğiniz web sunucunuza yeni bir WordPress örneği yükledikten sonra. WordPress panosundan Görünüm > Temalar > Yeni Tema Ekle’ye giderek WordPress resmi tema dizinindeki seçenekleri bulacaksınız (bir WordPress temasının nasıl kurulacağına dair kılavuzumuz burada).

Bunun kesinlikle ücretsiz WordPress temaları bulabileceğiniz tek yer olmadığını unutmayın; ayrıca internette binlerce başka ücretsiz tema seçeneği de vardır (daha fazlası için).

Bununla birlikte, WordPress tema dizininden bir tema seçmenin gerçek avantajı, resmi olarak onaylanmış olmalarıdır, yani resmi tema dizinine gönderilen herhangi bir tema sıkı bir incelemeye tabidir.

Tema inceleme süreci, temayı WordPress’in katı kodlama standartlarına göre inceleyen otomatik bir WordPress eklentisi ile başlar. Onaylanırsa, gönderilen tema WordPress tema geliştiricileri tarafından manuel olarak incelenecektir. Bir temanın resmi tema dizininde halka açık hale gelmesi, ancak bu iki adım uçan renklerle geçildikten sonra.

Ücretsiz WordPress Temaları: Kullanmanın Artıları

Neden biri ücretsiz bir WordPress teması kullanmayı seçmelisin? Nedenleri çoktur:

  • Ücretsiz, yeni web sitesi sahipleri için her zaman iyi bir şeydir ve sürekli deneyen veya arada bir değişiklik yapmak isteyenler için idealdir. WordPress premium temaları ödeme gerektirir ve bunların çoğu ucuza gelmez! Aslında, CodeinWP’ye göre, premium bir temanın ortalama fiyatı 57,54 $ ‘dır. Bazı tema satıcıları iade kabul etmez, bu nedenle satın aldığınız temayı beğenmediyseniz veya olmazsa olmaz eklentilerinizle uyumlu değilse kullanamayacağınız bir şeyle karşılaşabilirsiniz.
  • En azından resmi tema dizininde listelenen seçenekler için, ücretsiz temalar WordPress’te çok adımlı bir işlemle resmi olarak onaylanır.
  • Ücretsiz temalar oldukça minimalist bir tasarıma sahip olma eğilimindedir çünkü çok fazla premium özelliğe ve widget’a sahip değildirler. Web siteniz çok sayıda eklenti kullanmıyorsa, bu, hızlı bir WordPress web sitesi oluşturabilir (bu, teknik SEO’nuzu geliştirecektir).
  • Ücretsiz temalar genellikle yeni başlayanlar düşünülerek oluşturulur ve bu nedenle basit ve kullanımı kolaydır. WordPress geliştiricileri, bir temayı onaylamadan önce, tema kitaplığındaki temaların yeni başlayanlar tarafından test sürecinin bir parçası olarak kullanılabildiğinden emin olur. Bu ücretsiz temalar genellikle çoğu WordPress eklentisiyle uyumludur.

 

Ücretsiz Wordpress Temaları için tıklayın

Yorumlar
Bu yazıya yorum yapan ilk kişi sen ol.