SEO SORGULA
Giriş Yap/Üye Ol
reklam

Kadının sexs'de Sevdiği Pozisyonlar

Seo Magazin 23.Ağu.2021 793 görüntülenme 0 yorum

sex yapilis sekli resimli anlatim

Kadınların Sevdiği Seks Pozisyonları Nelerdir?

 

Kadın bedeni zevkin her halini çoklu orgazmlarla yaşayabilmeye göre tasarlanmıştır. Orgazm onun için bir zorunluluk değil, tamamen keyif işidir. Bu durum, belki de tabiatın kadınlara küçük bir armağanıdır. Ancak bu hediyeyi açmak çok da kolay bir iş değildir; doğru hamleleri ve doğru pozisyonları bilmek gerekir. Ancak bu hamle ve pozisyonları bildikten sonra bu hediyenin tadına varılabilir. Şimdi gelin kadınlarda orgazmın püf noktalarına ve onları orgazma götüren yollara birlikte bakalım.

 

Önce zihninizi hazırlayın

 

Orgazm kadının önce beyninde başlar, sonra bedenine yayılır. Dolayısıyla kadınlar için ön sevişme oldukça önemlidir. Erkekler görsel açıdan daha hızlı uyarılmaya yatkınken kadınlar daha çok işitsel ve dokunsal olarak uyarılır. Tam da bu nedenle partnerinize baştan çıkarıcı sözler fısıldamalı, onun zihnini harekete geçirmelisiniz. Dudaklarınızdan dökülen bu sözlerle kadın bedeni harekete geçmiş zihni takip edecek ve sözlerinize ateşli bir şekilde tepki verecektir. Afrodizyak etkili ginseng özü içeren OKEY masaj jelinin eşlik edeceği ufak dokunuşlar, küçük öpücükler ve birbirine değen iki bedenin sıcaklığı, dudak ısırtacak bir orgazmı başlatmaya yetecektir. Nefes kesen sona ulaşmak için bir sonraki adım ise doğru pozisyonu seçmek olacaktır.

 

Doğru pozisyonu bulana kadar deneyin

 

Orgazmın garantisi doğru sevişme pozisyonlarında gizlidir. Farklı ilişki pozisyonları aynı zamanda cinsel hayatınızı çok daha keyifli bir hale getirir. Seks pozisyonları arasından değişen seçimler yaparak hazza hazır olan bedenin asıl ihtiyacı belirlenebilir.

Partnerinizle birlikte bir oyuna bile çevirebileceğiniz ilişki pozisyonları denemeleri ile kendinize en uygun olanları bulabilirsiniz. Sizi en istekli kılanı ve hazzın doruklarına çıkmanızı sağlayan sevişme pozisyonlarını bulduğunuzda onu aklınızın bir köşesine yazabilir ve dilediğiniz zaman başvurabilirsiniz.

 

Bencil olmayın

 

Çoğu kadın için orgazma ulaşmak kolay olmayabilir. Hatta birçok kadın hayatı boyunca orgazma ulaşmaz. Bunun nedenlerinden biri kadınların bedenlerini tanımamaları, bir diğeri ise erkeklerin kadınların zevk noktalarını ararken hangi yöne gideceklerini bilmemeleridir. Birbirinizin bedeninde, hatta bazen kendi bedeninizde yapacağınız küçük keşif gezileri bu nedenleri ortadan kaldırmaya yetecektir. Keşif gezilerinizin her birini farklı bir seks pozisyonu ile taçlandırdığınızdaysa, kişisel orgazm haritanızı çıkardınız demektir.

Burada önemli olan bencil olmamaktır. Sadece erkeklerin sevdiği pozisyonları değil kadınların tercih ettiği pozisyonları da denemeli ve hazzı karşılıklı deneyimlemelisiniz. Unutmayın ki karşılıklı yaşanılan haz, bireysel yaşanan hazdan çok daha kuvvetlidir.

 

Kadınların en çok zevk aldığı pozisyonlar

 

Pozisyon isimleri pek çoğumuzun aklından çıksa da misyoner pozisyonu hemen herkes tarafından bilinir. Hem kadınlar hem de erkekler için favori ilişki pozisyonlarından biri olan misyonerde kadın sırt üstü yatar, erkek de kadının üzerindeki yerini alır. Partnerinizin derinliklerini hissedebilmenizi sağlayan misyoner pozisyonunun orgazm oranı her iki taraf için de oldukça yüksektir.

Kadının üstte erkeğin altta olduğu jokey pozisyonunda ise kamçı kadının elindedir. Sekse dilediği gibi yön verebilen kadın için orgazmı kolaylaştıran jokey pozisyonu, görsel olarak uyarılan ve tahrik olan erkek içinde oldukça keyifli bir yolculuk olacaktır.

Köpek pozisyonu her iki tarafın keyif aldığı bir pozisyon olmanın yanı sıra kadının G noktasına ulaşmayı kolaylaştırmasıyla da en çok tercih edilenlerin başında gelir. Kontrolü bir nevi erkeğin eline bıraksa da tempoyu kadının belirlemesini sağlayan bu pozisyon küçük bir güç oyununa dönüşerek sınırlarınızı zorlamanıza da yardımcı olabilir.

Yorumlar
Bu yazıya yorum yapan ilk kişi sen ol.