SEO SORGULA
Giriş Yap/Üye Ol
reklam

Kim İnanır Aleyna Tilki'nin Annesi Olduğuna!

Seo Magazin 11.Tem.2021 293 görüntülenme 0 yorum

İşte Havva Öztel'in Süper Minisi

Türk müziğinin genç isimlerinden biri olan Aleyna Tilki’nin annesi Havva Öztel yine sosyal medya paylaşımı ile olay oldu. 43 yaşında olmasına rağmen düzgün fiziğiyle gençlere taş çıkartan Öztel, süper mini elbisesiyle adeta büyüledi.

Aleyna Tilki kadar sosyal medyada paylaşımları ile gündeme gelen 43 yaşındaki Havva Öztel bir kez daha ortalığı ayağa kaldırdı. Son dönemde kızı Aleyna Tilki kadar çok konuşulan isimlerden biri olan Öztel, sık sık sosyal medya üzerinden paylaşımda bulunarak varlığını her anlamda ispat etmekteydi.

Geçtiğimiz haftalar içerisinde kızı Aleyna Tilki ile tatile giden anne Havval Öztel, İstanbul’a dönünce ilk iş olarak sosyal medyaya el atarak kendini yetinden hatırlatmak oldu.

anne1

Giydiği süper mini elbisesiyle göz kamaştıran Havva Öztel, 43 yaşında olması rağmen gençlere taş çıkartan fiziğiyle bir kez daha kıskandıran bakışların üzerinden yoğunlaşmasına neden oldu. Daha öncesinde de bikini pozlar vermekten geri kalmayan Öztel, cesur paylaşımlarına devam etti.

 

anne2

1978 yılında Trabzon’da dünyaya gelen Havva Öztel, boşandığı eski eşi Mehmet Tilki ile evliliğinden olan Aleyna ve Ayça adında iki kızı ile birlikte yaşamaktadır. Kızı Aleyna Tilki daha ünlü olmadan önce müdür yardımcılığı yaparken kurucusu olduğu ve işlettiği Hanımağa Kız Öğrenci Yurdu'nun sahibidir.

anne3

Sosyal medya üzerinden pek çok canlı yayına da katılmayı asla ihmal etmeyen Havva Öztel, kendisine yönlendirilen sorulara verdiği cesur cevaplar ile bilinmektedir.

Yorumlar
Bu yazıya yorum yapan ilk kişi sen ol.