SEO SORGULA
Giriş Yap/Üye Ol
reklam

Müge Anlı'da kan donduran itiraf: Sevgilim kardeşimi öldürüp tuvalete oturttu, her sabah çiçek sular gibi suladık

Seo Magazin 21.Eki.2021 172 görüntülenme 0 yorum

cesm e7Pp headline

Fatma Karadağ'ın tüyler ürperten hikayesine göre kardeşinin cesedi ile günlerce aynı evde yaşamak zorunda kalmış ve koku nedeni ile ortaya çıkmaması için hergün tuvalette kardeşinin cesedinin sulandığını izlemiş.

Manisa Turgutlu’dan beş yıl önce kaybolan Mehmet Karahan’ın sevgilisi tarafından dövülerek öldürüldüğünü, cesedi ile günlerce aynı evde kaldığını iddia eden Fatma Karadağ, “Her sabah kalktığımızda kardeşimin cesedini çiçek sular gibi suluyorduk” dedi.

Kayıp radyocu Mehmet Karahan'ı kim öldürdü?

Manisa Turgutlu’da radyoculuk yapan 38 yaşındaki Mehmet Karahan, 2017 yılının Şubat ayında şüpheli bir şekilde kayboldu. Tam beş yıldır kendisinden bir ize ulaşılamayan Mehmet Karahan’ın sevgilisi Cemal Durmaz tarafından öldürüldüğünü söyleyen Fatma Karadağ, dosyayı aydınlatması ve çözüme kavuşturması için Müge Anlı’dan yardım istedi.

Akılalmaz iddialarla canlı yayına katılan Karadağ, kocasından kaçarak beraber olduğu sevgilisi Cemal Durmaz’ın, Mehmet’i döverek öldürdüğünü, evde günlerce cesetle beraber kaldıklarını söylemişti.

Mehmet Karahan'ın çenesi kırılmış, ölmeden önce günlerce aç kalmış

İddia sonrası Türkiye’nin gündemine bomba gibi düşen Fatma Karadağ, akıllara durgunluk veren açıklamalarına bir yenisini daha ekledi. Müge Anlı’nın bugünkü programında da yer verdiği Karadağ, sevgilisinin döverek komaya soktuğunu, öleceğini anlayınca da suni teneffüsle hayata döndürmeye çalıştığını anlattı. Çenesi kırılan ve günlerce yemek yiyemediği için aç kalan Mehmet Karahan’ın ölümünün ardından cesedini sevgilisinin tuvalete oturttuğunu kaydeden Karadağ, “Her sabah kalktığımızda kardeşimin cesedini çiçek sular gibi suluyorduk” dedi.

Müge Anlı: Bunun adı aşk olamaz, sevgi de olamaz

Açıklama sonrası stüdyoda art arda tepkiler yükseldi. Duydukları karşısında hayrete düşen Müge Anlı, “Bunun adı aşk da olamaz sevgi de olamaz. İnsan sevdiği için her şeyi yapar ama ailesinden bir ferdini öldüren kişi nasıl beraber olur?” diye tepki gösterdi.

'Tutsaktım' demişti ama 4 ilde, 6 yıl içinde 598 kez hastaneye gitmiş

Fatma Karadağ’ın tutsak olduğu ve bu yüzden kimseden yardım isteyemediği iddiasının da gerçek olmadığını ifade eden Müge Anlı, ulaştığı bilgileri canlı yayında paylaştı. Müge Anlı’nın paylaştığı bilgilere göre Fatma Karadağ’ın altı yıl içerisinde dört farklı şehirde, toplam 568 kere 32 farklı uzmanlık bölümüne muayene olduğu ortaya çıktı.

Herhangi bir hastalığı olmayan ve dolandırıcılık faaliyetleri için hastaneye gittiği değerlendirilen Karadağ ise kendisinin bir suçu olmadığını, sevgilisi Cemal Durmaz ile ortak olan bir kadının kendisini yönettiğini iddia etti.

Yorumlar
Bu yazıya yorum yapan ilk kişi sen ol.