SEO SORGULA
Giriş Yap/Üye Ol
reklam

ping siteleri

Seo SEO 20.Haz.2021 74 görüntülenme 0 yorum

En İyi 10 Ping Web Sitesi

 

1. Pingler

Pingler, en iyi 10 ping web sitesi listesinde birinci sırada yer alıyor. Pingler, dünyanın en eski ve popüler ping servis sitelerinden birisidir. Buraya göndererek, web sitenizdeki içeriği güncellediğiniz çok sayıda arama motorunu ve RSS dizinini bilgilendiriyorsunuz. Pingler hakkında en iyi şey, kendi pining’inizi tanımlayabilmenizdir.

2.Ping-O-Matic

Ping-O-Matic, iş dünyasının en iyilerinden birisidir. Ping-O-Matic’i kullanarak, tek bir pingle web günlüğü içeriğindeki güncellemeler hakkında birden çok hizmeti ve arama motorlarını güncelleyebilirsiniz.

3.Google ping

Google Ping, siteniz için en yüksek sıralamaya sahip ve kullanımı kolay ping web sitelerinden biridir.

4.Ping Farm

Ping Farm, arama motorlarına kendi blog’unuzun veya web sitenizin güncellendiğini bildiren ücretsiz bir ping servisidir. Basit olduğu kadar ve aşırı derece karmaşıkta değildir.

5.Feed Shark

Feed Shark, ortak sitelere bir ping göndererek blogunuzu veya web sitenizi kolayca tanıtmaktadır. Feed Shark, blogunuzun, web sitenizin, RSS yayınınızın ve podcast’in yakın zamanda güncellendiğini tüm arama motorlarına bildirmek için çeşitli web hizmetlerine ping yapar.

6.Pingoat 

Pingoat, web günlüklerini takip eden ve bunları yayınlayan bir takım hizmetleri ping eden veya bildiren bir servistir. Pingoat’ın bir XML-RPC sunucusu da vardır. Technoratinewsgatorfeedster gibi ping hizmetleri.

7.Bulk Ping

Bulk Ping, web sitelerinizi ve bloglarınızı tanıtmak için benzersiz otomatik Mass Ping hizmetidir. Harika bir web sitesi ve blog ping aracı.

8.Pingates

Blogunuzu veya web sitenizi, blogları / siteleri takip eden ve yayınlayan 40+ arama motoruna ve hizmetlerine ping edin.

9.PingMyBlog.com

PingMyBlog.com, tüm önemli blog dizinlerini bir seferde bildirir. Blogunuzun popülerliğini arttırmak ve arama motorlarının sitenizi doğru bir şekilde tarayıp dizine eklemelerini sağlamak için harika bir yoldur.

10.Ping.in

Ping.IN, blog günlüğünü güncellediği Blog Arama Motorları ve blog dizinleri gibi Weblog Hizmetlerini ping veya bildiren bir blog ping servisidir. Böylece, blogunuzu hızlı bir şekilde dizine eklemenizi ve içeriğinizi daha geniş bir kitleye sunmanızı sağlar.

Arkadaşlar yazı ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum alanına belirtirseniz sevinirim. Bir sonraki yazıda görüşmek dileğiyle. Hoşçakalın

Yorumlar
Bu yazıya yorum yapan ilk kişi sen ol.