SEO SORGULA
Giriş Yap/Üye Ol
reklam

Organik Hit

Seo SEO 31.Mar.2022 194 görüntülenme 0 yorum

2370429359.jpg

Organik Hit Gönderme Nedir?

Organik hit, internet kullanıcılarının ve web sitesi sahiplerinin fazlaca karşılaştıkları kavramlardan birisidir. Kullanıcıların siteye kendi istekleriyle ya da doğal yollarda gelmelerine organik hit denir. Arama motorunda bir kullanıcı, anahtar kelime ile arama yaptığında ve sıralamadan bir sayfaya girdiğinde organik hit yapmış olur.

Organik hit gönderme ise uzun süredir internet kullanıcıları tarafından uygulanan yöntemlerden birisi. Çeşitli platformlar, web sitenize günlük 10.000 hit gibi satışlar yapmaktadır. Bunların geri dönüşümü konusunda zaman zaman tartışmalar olsa da verim alanlar da vardır.

Organik Hit Satın Almanın Etkileri

Organik hit satın al paketleri arasında tercih yaparken özellikle köklü, güvenilir yerlerden destek alınabilir. Fakat sistemin çok fazla manipüle edildiğini hatırlatmakta fayda var. Bunun yanında Google, çok ileri düzey bir sisteme sahip. Yazılım, ziyaretçilerin hareketlerini yapay veya organik olarak çok iyi analiz edebiliyor. Şüphelendiği durumlarda ise çalışmaların doğallığını kontrol edebilmek için beklemediğiniz hamleler gerçekleştirebiliyor. Zaman zaman web siteleri zarar görebiliyor.

Ziyaretlerin Organik Olma Kriterleri

Google açısından bir hitin organik sayılabilmesi için pek çok kriter vardır. Ziyaret kaynağının doğrudan giriş, kelime araması olması, yönlendirme, sitede kalma süresi, ziyaret alınan sayfa çeşitliliği, sitede gezilen sayfa sayısı gibi detaylar doğallığın en büyük kriterleridir. Bu kriterler üzerinde de zaman zaman değişiklikler olmakta, Google algılamaları değişebilmektedir.

Bizler bu sebeple en etkili organik hit gönderimlerini gerçekleştiriyor ve sitelerinizin popüler olmasını sağlıyoruz.

ornagik hit almak için iletişime geçiniz.

Yorumlar
Bu yazıya yorum yapan ilk kişi sen ol.